
TESTO
MITTAUSJOHDOT - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN
0590 0013
Tuotekoodi: TESTO-05900013
68,67 €(Sis.alv)
54,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta
















| Valmistaja | FLUKE |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden automaattinen- ja käsivaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/KESK/TOD-funktio |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ohjelmoitavat MIN/MAX hälytyskynnykset |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PEAK HOLD toiminto (impulssisignaalien tallentaminen) |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | lämpötila- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Paristo/ akku | paristo 6F22 9V x1 |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Standardivarustus | FLK-80BK-A K-tyyppinen piikkianturi |
| Standardivarustus | FLK-AC285 hauenleuat |
| Standardivarustus | FLK-RPM80-koetin |
| Standardivarustus | FLK-TL224 SureGrip mittausjohdot |
| Standardivarustus | FLK-TP220-mittauspäät |
| Standardivarustus | laukku FLK-800 |
| Standardivarustus | magneettiripustin FLK-TOOLPAK |
| Standardivarustus | päät ja päätteet autoteollisuuteen, 2kpl |
| Standardivarustus | teräväpäinen puristuspää |
| Standardivarustus | veitsikotelot |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80BK-A |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PJ-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PJ-9 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PJ-EXT |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-3A |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-8 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-9 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-11 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PK-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PR-60 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80PT-EXT |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-80T-150UA |
| Palkkinäyttö | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS AC |
| Lämpötilan mittausalue | -200...1090°C |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 0...10000µF |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0...10A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0...10A |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 0...1kV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 0...1kV |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 0...200kHz |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 0...50Mohm |
| Dioditestaus | 3V |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 86x186x32mm |


















































