
CHAUVIN ARNOUX
HAUENLEUKA - 15A - MUSTA,PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM - 2KPL
P01295457Z
Tuotekoodi: CA-P01295457Z
71,54 €(Sis.alv)
57,01 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | CLIFF |
| Nimellisvirta | 10A |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Väri | musta ja punainen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon pituus | 0,9m |
| Setin sisältö | mittausjohdot x2 |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspääte |














































































