
AXIOMET
MITTAUSKOUKKU - TERÄINEN - 10A - MUSTA - LEVITYSALUE: MAX.6MM - 4MM
AX-CP-04-B
Tuotekoodi: AX-CP-04-B
11,85 €(Sis.alv)
9,44 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | AXIOMET |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoukku |
| Väri | musta |
| Liitoksen materiaali | messinki/teräs |
| Mittauskoukun laji | teräinen |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Pistorasian koko | 4mm |
| Max. johdon halkaisija | 4mm |
| Kokonaispituus | 136mm |
| Nimellisvirta | 10A |


