
SCI
MITTAUSKOUKKU - 3A - 60VDC - MUSTA - ERISTYS: ABS
R8-16A-BLACK
Tuotekoodi: ICC16A-B
2,74 €(Sis.alv)
2,18 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | SCI |
| Mittauslaitteiden malli | estävällä ruuvilla varustetun pistorasian kanssa |
| Mittauskoukun laji | koukulla oleva |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoukku |
| Väri | punainen |
| Tarttuimen kyky | max. 1,3mm |
| Pistorasian koko | 4mm |
| Kokonaispituus | 139mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Eristyksen materiaali | ABS |
| Nimellisjännite | 60V DC |




