
CLIFF
MITTAPIIKKI - 10A - 1KV - MUSTA JA PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM
FCR19505RB
Tuotekoodi: FCR19505BR
9,58 €(Sis.alv)
7,63 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TESTO |
| Mittausjohdon rakenne | kulma banaanipistoke 4mm x2 |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Standardivarustus | mittausjohdot (2 kpl.) |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |







































































