
CHAUVIN ARNOUX
MAGNEETTIKYTKIMEN HATTU PISTORASIAN KOKO: 4MM - 90° KULMA
P01103058Z
Tuotekoodi: CA-P01103058Z
108,55 €(Sis.alv)
86,50 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POMONA |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Väri | musta |
| Väri | punainen |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Johdon pituus | 1,219m |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |




































































