

Fluke
MITTARI: ERISTYSRESISTANSSI-LCD - AV.PIIR.TESTIJÄN: 4÷8V -
FLUKE-1503
Tuotekoodi: FLK-1503
709,60 €(Sis.alv)
565,42 €(alv 0%)
Tilattavissa 19 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | POMONA |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Nimellisvirta | 10A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | kulma banaanipistoke 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 1,219m |
| Väri | musta |
| Väri | punainen |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |














































































