
CLIFF
MITTAPIIKKI - 10A - 1KV - MUSTA JA PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM
FCR19505RB
Tuotekoodi: FCR19505BR
9,58 €(Sis.alv)
7,63 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | KYORITSU |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Mittausjohdon rakenne | kulma banaanipistoke 4mm x2 |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspääte x2 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Väri | musta |
| Väri | punainen |
| Nimellisvirta | 10A |






















































































