

MITTAUSKOUKKU - 6A - 1KVDC - PUNAINEN - 4MM - 972309101
972309101
Tuotekoodi: KLEPS2900RT
21,74 €(Sis.alv)
17,32 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoukku |
| Tarttuimen kyky | max. 2mm |
| Pistorasian koko | 4mm |
| Kokonaispituus | 128mm |
| Nimellisvirta | 6A |
| Nimellisjännite | 1kV DC |
| Engineering PN | 972309100 |
| Väri | musta |
| Mittauskoukun laji | koukulla oleva |

