

MITTAUSKOUKKU - TERÄINEN - 10A - 60VDC - MUSTA - 4MM - KOK.PIT: 162MM
972307100
Tuotekoodi: KLEPS2700SW
25,69 €(Sis.alv)
20,47 €(alv 0%)
Tilattavissa 11 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoukku |
| Tarttuimen kyky | max. 4,2mm |
| Pistorasian koko | 4mm |
| Kokonaispituus | 162mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Engineering PN | 972307101 |
| Min. eristysresistanssi | 80Mohm |
| Väri | punainen |
| Mittauskoukun laji | teräinen |

