
TELPOD
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 100KOHM - 1W - ±20% - 6MM - THT
PC-199-18-100K-16,5P6
Tuotekoodi: CW-18-100K-P6
33,79 €(Sis.alv)
26,93 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Potentiometrien tarvikkeiden tyypit | nuppi |
| Nupin laji | ilmaisinten kanssa |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Nupin mitat | Ø19,5x14mm |
| Väri | sininen |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Sovellus | kiertokytkimiä varten |
| Osoittimen väri | valkoinen |
| Osoittimen pituus | 6,5mm |



























































