

CLIFF
NUPPI - ALUMIINI,TERMOPLASTINEN - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X13MM - MUSTA
FC7229NML
Tuotekoodi: KMR12BNML
5,94 €(Sis.alv)
4,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PIHER |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Resistanssi | 500kohm |
| Teho | 0,1W |
| Asennus | THT |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Ominaisuudet | logaritminen |
| Rungon materiaali | muovi |
| Potentiometrien ominaisuudet | stereo |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Osastojen määrä | 1 |
| Max. toimintajännite | 125V DC |
| Tuotantosarja | PC-16 |




































































