
TELPOD
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 220OHM - 1W - ±20% - 6MM - THT
PC-199-18-220R-16,5P6
Tuotekoodi: CW-18-220R-P6
33,89 €(Sis.alv)
27,01 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Potentiometrien tarvikkeiden tyypit | nuppi |
| Nupin laji | ilmaisinten kanssa |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Nupin mitat | Ø19,5x14mm |
| Väri | valkoinen |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Sovellus | kiertokytkimiä varten |
| Osoittimen väri | musta |
| Osoittimen pituus | 6,5mm |



























































