

CLIFF
NUPPI - ALUMIINI,TERMOPLASTINEN - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X13MM - MUSTA
FC7229NML
Tuotekoodi: KMR12BNML
5,94 €(Sis.alv)
4,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Resistanssi | 100kohm |
| Teho | 63mW |
| Toleranssi | ±20% |
| Asennus | THT |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Akselin pituus | 9mm |
| Ominaisuudet | logaritminen |
| Rungon koko | Ø17x11mm |
| Kierteen pituus | 6mm |
| Rungon materiaali | metalli |
| Potentiometrien ominaisuudet | stereo |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Mekaaninen kiertokulma | 300° |
| Rasteri | 5mm |
| L akselin pituus | 15mm |
| Osastojen määrä | 2 |
| Asennusaukon halkaisija | 7,2mm |
| Toimintajännite | 150V |
| Korkeus | 11mm |
| Halkaisija | 17mm |
| Ulostulojen pituus | 5mm |




































































