
Piher
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - 5KOHM - 200MW - THT - 6MM - MUOVI - MONO - PC-16
PC16SH10IP06502A2020ITA
Tuotekoodi: PC16SH-5K-S
8,35 €(Sis.alv)
6,65 €(alv 0%)
Tilattavissa 12 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Potentiometrien tarvikkeiden tyypit | nuppi |
| Nupin laji | ilmaisinten kanssa |
| Nupin laji | kartionuppi |
| Materiaali | ABS |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Nupin mitat | Ø21,5x17,1mm |
| Kiinnitys | sisääntyönnetty |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Osoittimen väri | valkoinen |
| Pään väri | musta |
| Koko D | 21,5mm |



























































