

CLIFF
NUPPI - ALUMIINI,TERMOPLASTINEN - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X13MM - MUSTA
FC7229NML
Tuotekoodi: KMR12BNML
5,94 €(Sis.alv)
4,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TELPOD |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrien ominaisuudet | stereo |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | PCB |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Rasteri | 5,08x5,08mm |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Kierteen pituus | 6,5mm |
| Akselin pituus | 10mm |
| Korkeus | 12mm |
| Halkaisija | 16mm |
| L akselin pituus | 16,5mm |
| Rungon koko | Ø16x12mm |
| Teho | 0,1W |
| Osastojen määrä | 2 |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 160V |
| Resistanssi | 220kohm |
| Mekaaninen kiertokulma | 300° |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |




































































