

CLIFF
NUPPI - ALUMIINI,TERMOPLASTINEN - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X13MM - MUSTA
FC7229NML
Tuotekoodi: KMR12BNML
5,94 €(Sis.alv)
4,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Asennus | PCB |
| Rungon koko | 18x16x8mm |
| Rasteri | 5mm |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Kierteen pituus | 8mm |
| Asennusaukon halkaisija | 10mm |
| Akselin pituus | 12mm |
| L akselin pituus | 20mm |
| Teho | 60mW |
| Max. toimintajännite | 100V AC |
| Mekaaninen kiertokulma | 300° |
| Resistanssi | 1kohm |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrien ominaisuudet | mono |
| Rungon materiaali | muovi |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Potentiometrin laji | yksikierros |




































































