

CLIFF
NUPPI - ALUMIINI,TERMOPLASTINEN - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X13MM - MUSTA
FC7229NML
Tuotekoodi: KMR12BNML
5,94 €(Sis.alv)
4,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | PIHER |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Resistanssi | 10kohm |
| Teho | 0,2W |
| Asennus | THT |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Rungon materiaali | muovi |
| Potentiometrien ominaisuudet | stereo |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Osastojen määrä | 2 |
| Max. toimintajännite | 250V DC |
| Tuotantosarja | PC-16 |
| Potentiometrin laji | yksikierros |




































































