
FISCHER ELEKTRONIK
ERISTYSSUOJUS - TO247 - 0,4K/W - L: 30MM - W: 13,5MM - 1,22W/MK - UL94V-0
WSC-247
Tuotekoodi: WSC-247
2,60 €(Sis.alv)
2,07 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | WMOS™ FD |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 650V |
| Nielun sähkövirta | 53A |
| Sirontateho | 378W |
| Kotelo | TO247-3 |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 78mohm |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Kanaalin laji | avaustila |





























































