- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OHMITE Väri luonnollinen Tuotantosarja M Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Materiaalin viimeistely raaka Lämpösäteilimen muoto ripamalli Sovellus TO247 Sovellus TO264 Pituus 27mm... Lue lisää
1543,33 €(Sis.alv)
1229,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MV-301-27E
- Paino: 70 g
- Leveys: 43,5mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 55,9mm
- Valmistaja: OHMITE
- Väri: luonnollinen
- Sovellus: TO247
- Sovellus: TO264
- Pituus: 27mm
- Tuotantosarja: M
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - TO247,TO264 - LUONNOLLINEN MV-301-27E
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OHMITE |
| Väri | luonnollinen |
| Tuotantosarja | M |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Materiaalin viimeistely | raaka |
| Lämpösäteilimen muoto | ripamalli |
| Sovellus | TO247 |
| Sovellus | TO264 |
| Pituus | 27mm |
| Korkeus | 55,9mm |
| Leveys | 43,5mm |
| Lämpöresistanssi @200 LFM | 5,5°C/W |
| Materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista