- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ERISTYSSUOJUS - TO247 - 0,96K/W - L: 34MM - W: 22MM - H: 5,5MM - 1,22W/MK
WSI TO 3 PL




Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Syttyvyysluokka UL94V-0 Toimintalämpötila -60...180°C Seinän paksuus 0,9mm Korkeus 5,5mm Leveys 22mm Pituus 34mm Lämpöresistanssi 0,96K/W Lämmönjohtavuus 1,22W/mK... Lue lisää
3,07 €(Sis.alv)
2,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WSITO3PL
- Paino: 4.4 g
- Leveys: 22mm
- Materiaali: silikoni
- Korkeus: 5,5mm
- Toimintalämpötila: -60...180°C
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Sovellus: TO247
- Pituus: 34mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -60...180°C |
| Seinän paksuus | 0,9mm |
| Korkeus | 5,5mm |
| Leveys | 22mm |
| Pituus | 34mm |
| Lämpöresistanssi | 0,96K/W |
| Lämmönjohtavuus | 1,22W/mK |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 15kV |
| Puolijohteiden lisätarvikkeiden tyyppi | eristyssuojus |
| Materiaali | silikoni |
| Sovellus | TO247 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista