VRA-55-101E
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - TO220,TO247 - MUSTA - L: 55MM - Jäähdytyslevyt - VRA-55-101E - 1
Valmistaja OHMITE Väri musta Korkeus 39,5mm Sovellus TO220 Sovellus TO247 Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Tuotantosarja VR Pituus 55mm Leveys 33,9mm Materiaali... Lue lisää
  • Tuotekoodi: VRA-55-101E
  • Paino: 45 g
  • Leveys: 33,9mm
  • Materiaali: alumiini
  • Korkeus: 39,5mm
  • Valmistaja: OHMITE
  • Väri: musta
  • Sovellus: TO220
  • Sovellus: TO247
  • Pituus: 55mm
  • Tuotantosarja: VR
  • Pakkauskoko: 40 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaOHMITE
Värimusta
Korkeus39,5mm
SovellusTO220
SovellusTO247
Lämpösäteilimen tyyppipuristettu
Lämpösäteilimen muotoripamalli
TuotantosarjaVR
Pituus55mm
Leveys33,9mm