- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Sovellus TO3P Sovellus TO218 Sovellus TO220 Sovellus TO247 Sovellus TO248 Väri musta Pituus 60mm... Lue lisää
19,03 €(Sis.alv)
15,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SK456-60-3XM3L
- Paino: 21.3 g
- Leveys: 40mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 6mm
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Väri: musta
- Ruuvikierre: M3
- Sovellus: TO220
- Sovellus: TO218
- Sovellus: TO247
- Sovellus: TO3P
- Sovellus: TO248
- Pituus: 60mm
- Alustan paksuus: 1,8mm
- Tilattavissa 33 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | ripamalli |
| Sovellus | TO3P |
| Sovellus | TO218 |
| Sovellus | TO220 |
| Sovellus | TO247 |
| Sovellus | TO248 |
| Väri | musta |
| Pituus | 60mm |
| Leveys | 40mm |
| Korkeus | 6mm |
| Lämpöresistanssi | 8,5K/W |
| Ruuvikierre | M3 |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Asennus | ruuvattu |
| Alustan paksuus | 1,8mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €