SK 456 60 3 X M3 L
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - MUSTA - L: 60MM - W: 40MM - H: 6MM - Jäähdytyslevyt - SK456-60-3XM3L - 1
Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Sovellus TO3P Sovellus TO218 Sovellus TO220 Sovellus TO247 Sovellus TO248 Väri musta Pituus 60mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SK456-60-3XM3L
  • Paino: 21.3 g
  • Leveys: 40mm
  • Materiaali: alumiini
  • Korkeus: 6mm
  • Asennus: ruuvattu
  • Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
  • Väri: musta
  • Ruuvikierre: M3
  • Sovellus: TO220
  • Sovellus: TO218
  • Sovellus: TO247
  • Sovellus: TO3P
  • Sovellus: TO248
  • Pituus: 60mm
  • Alustan paksuus: 1,8mm
kpl
ValmistajaFISCHER ELEKTRONIK
Lämpösäteilimen tyyppipuristettu
Lämpösäteilimen muotoripamalli
SovellusTO3P
SovellusTO218
SovellusTO220
SovellusTO247
SovellusTO248
Värimusta
Pituus60mm
Leveys40mm
Korkeus6mm
Lämpöresistanssi8,5K/W
RuuvikierreM3
Materiaalialumiini
Materiaalin viimeistelyeloksoitu
Asennusruuvattu
Alustan paksuus1,8mm