- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Lämpösäteilimen tyyppi puristetut Sovellus TO218 Sovellus TO247 Sovellus TO248 Pituus 32mm Leveys 20mm Korkeus 9mm Lämpöresistanssi 19,7K/W Materiaali kupari Asennus... Lue lisää
6,09 €(Sis.alv)
4,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FK245MI247V
- Paino: 5.5 g
- Leveys: 20mm
- Materiaali: kupari
- Korkeus: 9mm
- Asennus: clip-on
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Sovellus: TO218
- Sovellus: TO247
- Sovellus: TO248
- Pituus: 32mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristetut |
| Sovellus | TO218 |
| Sovellus | TO247 |
| Sovellus | TO248 |
| Pituus | 32mm |
| Leveys | 20mm |
| Korkeus | 9mm |
| Lämpöresistanssi | 19,7K/W |
| Materiaali | kupari |
| Asennus | clip-on |
| Materiaalin viimeistely | raaka |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista