
HARTING
HDC-LIITTIMEN SISÄOSA - NAARAS - 10A - 250V - HAN® D - PIN: 15
09210153101
Tuotekoodi: 09210153101
28,55 €(Sis.alv)
22,75 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HARTING |
| Kotelon materiaali | alumiiniseos |
| Lukitusjärjestelmä | salpaa varten |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Han® A |
| Engineering PN | Han 10A-gg-21 |
| Liitinkotelon tyyppi | HDC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Kotelo | koko 10A |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Läpivientikappaleen kierre | PG21 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Sisäosan kiinnittäminen | 49,5x16mm |




















