
MOLEX
KURISTIN - GWCONNECT - M25 - IP66 - 8÷17MM - MESSINKI - 7000.6849.0
93600-0047
Tuotekoodi: MX-93600-0047
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HARTING |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Mekaninen asennus | kaulus (4 aukkoa) |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Kotelo | koko 10A |
| Läpivientikappaleen kierre | M25 |
| Sisäosan kiinnittäminen | 49,5x16mm |
| Aukkojen lukumäärä läpivientikappaletta kohti | 1 |
| Kotelon materiaali | alumiiniseos |
| Lukitusjärjestelmä | hakakiinnityksen kanssa |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Han® A |
| Engineering PN | Han 10A-HSM-HC 1 Lever 1xM25 |
| Liitinkotelon tyyppi | HDC |


























