
HARTING
HDC-LIITTIMEN SISÄOSA - NAARAS - 16A - 250V - HAN® A - PIN: 10
09200102812
Tuotekoodi: 09200102812
25,86 €(Sis.alv)
20,60 €(alv 0%)
Tilattavissa 44 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HARTING |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Han E® |
| Engineering PN | Han 10A-STI-C |
| Tuotantosarja | Han® A |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Kotelo | koko 10A |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Liittimen laji | uros |
| Eristyksen materiaali | polykarbonaatti |
| Sähköasennus | puristus |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Sisäosan kiinnittäminen | 49,5x16mm |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Liittimen johtojärjestelmä | 10+PE |










































