
MOLEX
KURISTIN - GWCONNECT - M20 - IP66 - 3,5÷12,5MM - MESSINKI - 7000.6848.0
93600-0046
Tuotekoodi: MX-93600-0046
9,08 €(Sis.alv)
7,23 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HARTING |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Mekaninen asennus | kaulus (4 aukkoa) |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Läpivientikappaleen kierre | M20 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Sisäosan kiinnittäminen | 49,5x16mm |
| Aukkojen lukumäärä läpivientikappaletta kohti | 2 |
| Kotelon materiaali | alumiiniseos |
| Lukitusjärjestelmä | hakakiinnityksen kanssa |
| Engineering PN | Han 10A-HSM-HC 1 Lever Cover 2xM20 |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Han® A |
| Liitinkotelon tyyppi | HDC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Liittimen malli | kannen kanssa |
| Liittimen malli | kiinni |
| Liittimen malli | korkea |
| Kotelo | koko 10A |

































