
HARTING
LIITINKOTELO: HDC - KOKO 10A - HAN® A - IP65 - ALUMIINISEOS - M20
19200100290
Tuotekoodi: 19200100290
36,73 €(Sis.alv)
29,27 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HARTING |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Napojen lukumäärä | 14 |
| Liittimen laji | naaras |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Tuotantosarja | Staf® |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 25V |
| Kotelo | koko 10A |
| Sisäosan kiinnittäminen | 49,5x16mm |
| Engineering PN | STAF 14 STI-L |








































