
HARTING
HDC-LIITTIMEN SISÄOSA - UROS - 16A - 250V - HAN® A - PIN: 10
09200102612
Tuotekoodi: 09200102612
41,41 €(Sis.alv)
33,00 €(alv 0%)
Tilattavissa 35 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HARTING |
| Engineering PN | Han 10A-BU-S |
| Tuotantosarja | Han® A |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Kotelo | koko 10A |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Liittimen laji | naaras |
| Eristyksen materiaali | polykarbonaatti |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Johdon halkaisija | 1...2,5mm2 |
| Sisäosan kiinnittäminen | 49,5x16mm |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Liittimen johtojärjestelmä | 10+PE |










































