
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 12VDC - 1,5A - LÄHTÖ: 5,5/2,1 - 18W - 85÷264VAC
GST18A12-P1J
Tuotekoodi: GST18A12-P1J
23,11 €(Sis.alv)
18,41 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LIAN DUNG |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x0,75mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C13 naaras kulma-, oikea |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C14 uros- |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 1,8m |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Nimellisjännite | 250V |



























































