ALM65US19
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 19VDC - 3,4A - LÄHTÖ: 5,5/2,5 - 65W - 80÷264VAC - Hakkuriteholähteet - ALM65US19 - 1
  • Tuotekoodi: ALM65US19
  • Paino: 0.32 kg
  • Teho: 65W
  • Liittimen malli: suorat
  • Toimintalämpötila: 0...60°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 88%
  • Ulkoiset koot: 125,5x55,5x33,5mm
  • Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
  • Yhteensopivuus normin kanssa: 2xMOPP
  • Virtalähteen jännite: 80...264V AC
  • Lähtöjännite: 19V DC
  • Toimintamenettelyt: tasajännite-
  • Virtalähde laji: tasajännite-
  • Virtalähde laji: kirjoituspöytä-
  • Virtalähde laji: työpöytä
  • Virtalähde laji: verkkomuuntaja
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lähtöliittimen laji: 5,5/2,5
  • Polarisaatio: plussa sisällä
  • Tuloliittimen laji: IEC C14
  • Setin sisältö: ilman virtakaapelia
kpl
ValmistajaXP POWER
Toimintalämpötila0...60°C
Polarisaatioplussa sisällä
Liittimen mallisuorat
Toimintamenettelyttasajännite-
Virtalähde lajityöpöytä
Virtalähde lajiverkkomuuntaja
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP
Teho65W
Ulkomitat125,5x55,5x33,5mm
Lähtökaapelin pituus0,9m
Max. lähtövirta3,4A
Lähtöjännite19V DC
Tehokkuus88%
lähtöliittimen tyyppi5,5/2,5
YhteensopivuusnormiEnergy efficiency Level VI
Tuloliittimen lajiIEC C14
Virtalähde tyyppiimpulssi
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 19VDC - 3,4A - LÄHTÖ: 5,5/2,5 - 65W - 80÷264VAC" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä