
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,5 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1M-P1JR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1M-P1JR
5,38 €(Sis.alv)
4,29 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | XP POWER |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Teho | 65W |
| Ulkomitat | 125,5x55,5x33,5mm |
| Lähtökaapelin pituus | 0,9m |
| Max. lähtövirta | 3,4A |
| Lähtöjännite | 19V DC |
| Virtalähteen jännite | 80...264V AC |
| Tehokkuus | 88% |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Tuloliittimen laji | IEC C14 |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |




























































