
DIGITUS
KAAPELI - 1,8M - MUSTA - 10A - 250V - PINNOITUS: NIKKELÖITY
AK-440102-018-S
Tuotekoodi: AK-440102-018-S
12,62 €(Sis.alv)
10,06 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Max. lähtövirta | 10,42A |
| lähtöliittimen tyyppi | MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch |
| Teho | 0,25kW |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Lähtökaapelin pituus | 0,8m |
| Ulkomitat | 90x200x45mm |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimen malli | suorat |
| Tuloliittimen laji | IEC C14 |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |



























































