
DIGITUS
KAAPELI - 1,8M - MUSTA - 10A - 250V - PINNOITUS: NIKKELÖITY
AK-440102-018-S
Tuotekoodi: AK-440102-018-S
12,62 €(Sis.alv)
10,06 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | XP POWER |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Virtalähteen jännite | 80...264V AC |
| Ulkomitat | 186x72x38mm |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Liittimen malli | suorat |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Max. lähtövirta | 10A |
| Tehokkuus | 93% |
| Tuloliittimen laji | IEC C14 |
| lähtöliittimen tyyppi | KYCON KPPX-4P |
| Lähtökaapelin pituus | 0,9m |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Teho | 150W |



























































