AKM45US24
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 24VDC - 2A - LÄHTÖ: 5,5/2,5 - 48W - 80÷264VAC - Hakkuriteholähteet - AKM45US24 - 1
Valmistaja XP POWER Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 24V DC Max. lähtövirta 2A lähtöliittimen tyyppi 5,5/2,5 Teho 48W Virtalähteen jännite 80...264V AC Virtalähde laji työpöytä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: AKM45US24
  • Paino: 0.26 kg
  • Teho: 48W
  • Liittimen malli: suorat
  • Toimintalämpötila: 0...60°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 90,2%
  • Ulkoiset koot: 122,4x51,4x31,5mm
  • Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
  • Yhteensopivuus normin kanssa: 2xMOPP
  • Virtalähteen jännite: 80...264V AC
  • Lähtöjännite: 24V DC
  • Toimintamenettelyt: tasajännite-
  • Virtalähde laji: tasajännite-
  • Virtalähde laji: kirjoituspöytä-
  • Virtalähde laji: työpöytä
  • Virtalähde laji: verkkomuuntaja
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lähtöliittimen laji: 5,5/2,5
  • Polarisaatio: plussa sisällä
  • Tuloliittimen laji: IEC C14
  • Setin sisältö: ilman virtakaapelia
kpl
ValmistajaXP POWER
Virtalähde tyyppiimpulssi
Lähtöjännite24V DC
Max. lähtövirta2A
lähtöliittimen tyyppi5,5/2,5
Teho48W
Virtalähde lajityöpöytä
Virtalähde lajiverkkomuuntaja
Lähtökaapelin pituus1m
Ulkomitat122,4x51,4x31,5mm
Toimintalämpötila0...60°C
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP
YhteensopivuusnormiEnergy efficiency Level VI
Liittimen mallisuorat
Tuloliittimen lajiIEC C14
Tehokkuus90,2%
Polarisaatioplussa sisällä
Toimintamenettelyttasajännite-
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 24VDC - 2A - LÄHTÖ: 5,5/2,5 - 48W - 80÷264VAC" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä