
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,1 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1J-P1IR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1J-P1IR
4,87 €(Sis.alv)
3,88 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | ESPE |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Max. lähtövirta | 2,71A |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Teho | 65W |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Lähtökaapelin pituus | 1,4m |
| Ulkomitat | 116x52x33mm |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Tuloliittimen laji | IEC C14 |
| Tehokkuus | 91% |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Liittimet maalle | Euroopassa |




























































