
AXIOMET
MITTAPIIKKI - 10A - MUSTA - PÄÄTTEEN HALK: 2MM - KOK.PIT: 103MM
AX-CP-05-B
Tuotekoodi: AX-CP-05-B
3,88 €(Sis.alv)
3,10 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FLUKE |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Nimellisvirta | 15A |
| Nimellisjännite | 30V |
| Väri | musta ja punainen |
| Setin sisältö | mittausjohdot x2 |
| Leukojen väli | 2,3mm |
| Johdon pituus | 0,9m |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | poikittaisen pistorasian kanssa 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspuristin |
















































































