
ELECTROSTART
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 100W - 12VDC - 8A - 180÷295VAC - IP67 - -20÷50°C
980100001200394
Tuotekoodi: LED-100-12-PF
64,20 €(Sis.alv)
51,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | neutraalivalkoinen |
| LEDien lukumäärä per metri | 240 |
| Leveys | 12mm |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 25W/m |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 4000K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | geelissä |
| Leikkauspituus | 12,5mm |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Kirkkaus | 2250lm/m |
| Kotelo | 2835 |




























































