ELG-200-12
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 192W - 12VDC - 16A - 100÷305VAC - 142÷431VDC - LED teholähteet - ELG-200-12 - 1
Valmistaja MEAN WELL Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 192W Lähtöjännite 12V DC Lähtövirta 16A Virtalähteen jännite 100...305V AC Virtalähteen jännite... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ELG-200-12
  • Paino: 1.16 kg
  • Teho: 192W
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Toimintalämpötila: -40...90°C
  • Valmistaja: MEAN WELL
  • Sovellus: LED
  • Massa: 1.05kg
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 90%
  • Ulkoiset koot: 244x71x37,5mm
  • Tuotantosarja: ELG-200
  • Virtalähteen jännite: 100...305V AC
  • Virtalähteen jännite: 142...431V DC
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Toimintamenettelyt: tasajännite-
  • Toimintamenettelyt: tasavirta
  • Lähtövirta: 16A
  • Virtalähde laji: tasavirta
  • Virtalähde laji: tasajännite-
  • Virtalähde laji: LED
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
kpl
ValmistajaMEAN WELL
Virtalähde tyyppiimpulssi
SovellusLED
Virtalähde lajiLED
Teho192W
Lähtöjännite12V DC
Lähtövirta16A
TiivistysluokkaIP67
Ulkomitat244x71x37,5mm
TuotantosarjaELG-200
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP
Toimintalämpötila-40...90°C
Sähköliitäntäjohdot L N
Ulostulojen pituus0,3m
Lähtöjen lukumäärä1
LisätoimitojaAktiivi PFC
Tehokkuus90%
Tehonkulutus ilman kuormitusta
Yhdistä "VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 192W - 12VDC - 16A - 100÷305VAC - 142÷431VDC" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä