
QOLTEC
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 12VDC - 8,3A - 220÷240VAC - IP67
50947
Tuotekoodi: QOLTEC-50947
38,31 €(Sis.alv)
30,53 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Kotelo | 3528 |
| LEDien lukumäärä per metri | 120 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 9,6W/m |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 3000K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | geelissä |
| Kirkkaus | 840lm/m |
| Leikkauspituus | 25mm |
| Yhteensopivuusnormi | UL |




























































