
WISVA OPTOELECTRONICS
COB LED NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - LED/M: 320 - 8MM - IP20 - 8W/M - 12VDC
HH-SCW320F010W12-COB IP20
Tuotekoodi: HH-50KG-320FNA-COB
47,13 €(Sis.alv)
37,55 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 60W |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 9...12V DC |
| Lähtövirta | 5A |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...370V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 200,5x69,5x35mm |
| Tuotantosarja | PLC-100 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Lisätoimitoja | lähtövirran ja -jännitteen säätö |
| Tehokkuus | 83% |
| Kotelointi | 981A |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |



























































