
ESPE
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 12VDC - 8,33A - 220÷240VAC - IP67
LPF10012CV
Tuotekoodi: LPF10012CV
55,36 €(Sis.alv)
44,11 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Kotelo | 2835 |
| LEDien lukumäärä per metri | 60 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 12W/m |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 3000K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Kirkkaus | 1082lm/m |
| Leikkauspituus | 50mm |
| Yhteensopivuusnormi | UL |



























































