
WISVA OPTOELECTRONICS
COB LED NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - LED/M: 320 - 8MM - IP20 - 8W/M - 12VDC
HH-SCW320F010W12-COB IP20
Tuotekoodi: HH-50KG-320FNA-COB
47,13 €(Sis.alv)
37,55 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ELECTROSTART |
| Teho | 0,2kW |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Lähtövirta | 16,66A |
| Virtalähteen jännite | 180...295V AC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Tehokkuus | 89% |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |



























































