
WISVA OPTOELECTRONICS
COB LED NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - LED/M: 320 - 8MM - IP20 - 8W/M - 12VDC
HH-SCW320F010W12-COB IP20
Tuotekoodi: HH-50KG-320FNA-COB
47,13 €(Sis.alv)
37,55 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 39,96W |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 3,33A |
| Virtalähteen jännite | 90...305V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...431V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 61,5x171x36,8mm |
| Tuotantosarja | HLG B |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, 1-10V DC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, PWM |
| Lisätoimitoja | resistiivinen himmennystoiminto |
| Tehokkuus | 86,5% |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |



























































