
WISVA OPTOELECTRONICS
COB LED NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - LED/M: 320 - 8MM - IP20 - 8W/M - 12VDC
HH-SCW320F010W12-COB IP20
Tuotekoodi: HH-50KG-320FNA-COB
47,13 €(Sis.alv)
37,55 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 0,12kW |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 10A |
| Virtalähteen jännite | 90...305V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...431V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 220x68x38,8mm |
| Tuotantosarja | HLG |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Sähköliitäntä | johdot FG L N |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Tehokkuus | 92% |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Kotelointi | 994A |



























































