
ELECTROSTART
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 100W - 12VDC - 8A - 180÷295VAC - IP67 - -20÷50°C
980100001200394
Tuotekoodi: LED-100-12-PF
64,20 €(Sis.alv)
51,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | IPIXEL LED |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | kylmävalkoinen |
| Kotelo | 2835 |
| LEDien lukumäärä per metri | 120 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 10W/m |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 6000-6500K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Kirkkaus | 935lm/m |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Toimintalämpötila | -40...50°C |
| Leikkauspituus | 25mm |
| Yhteensopivuusnormi | UL |




























































