
POLOLU
DC-MOOTTORIN OHJAIN - 100KHZ - PWM - 13A - UMOT.-TULO: 6,5÷40V - CH: 1
G2 HIGH-POWER MOTOR DRIVER 24V13
Tuotekoodi: POLOLU-2992
69,42 €(Sis.alv)
55,31 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | POLOLU |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Akselin pinta | D uurre |
| Molemminpuolinen akseli | ei |
| Tuotantosarja | Low Power |
| Moottorin laji | vaihteella |
| Akselin halkaisija | 3mm |
| Vääntömomentti | max. 166mNm |
| Toimintavirta | 20mA |
| Rungon koko | 26x10x12mm |
| Max. toimintavirta | 360mA |
| Virtalähteen jännite | 6V DC |
| Voimansiirto | 249:1 |
| Nimlliskierrosluku vaihteen takana | 54kiertoa/min |
| Moottorin nimlliskierrosluku | 12500kiertoa/min |
| Moottorin tyyppi | DC |






























































