
DFROBOT
DC MOOTTORI ENKOODERILLA JA VAIHTEISTOLLA 12VDC - 5,5A
FIT0493
Tuotekoodi: DF-FIT0493
56,27 €(Sis.alv)
44,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POLOLU |
| Moduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
| Maks. taajuus | 21,77kHz |
| Liitäntä | analoginen |
| Liitäntä | RC |
| Liitäntä | TTL |
| Liitäntä | USB |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 25A |
| Moottorin tulojännite | 5,5...30V |
| Logiikka-osan tulojännite | 3,3V |
| Kanavien luku | 1 |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |































































