
DFROBOT
DC MOOTTORI ENKOODERILLA JA VAIHTEISTOLLA 12VDC - 5,5A
FIT0493
Tuotekoodi: DF-FIT0493
56,27 €(Sis.alv)
44,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | POLOLU |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Moottorin tulojännite | 6,5...40V |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 13A |
| Kanavien luku | 1 |
| Logiikka-osan tulojännite | 1,8...5,5V |
| Liitäntä | PWM |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
| Maks. taajuus | 100kHz |































































