
DFROBOT
DC MOOTTORI ENKOODERILLA JA VAIHTEISTOLLA 12VDC - 5,5A
FIT0493
Tuotekoodi: DF-FIT0493
56,27 €(Sis.alv)
44,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | POLOLU |
| Liitäntä | PWM |
| Integroitu mikropiiri | MC33926 |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi 2 |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi 3 |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi B+ |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 3A |
| Kanavien luku | 2 |
| Moottorin tulojännite | 5...28V |
| Maks. taajuus | 20kHz |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
| Setin sisältö | liittimet |
| Setin sisältö | mekaaniset komponentit |
| Setin sisältö | moduuli |































































